O Víně

15.01.2011 ypres.bass Aktivni: Ano Datum a cas publikace: 15.01.2011 07:00

Můj osobní profil

Ano přiznávám, jsem exhibicionista s potřebou se pořád někde projevovat. Ale také jsem vděčný za to když se někdy něco dozvím a proto se chci podělit o to co zase vím a zjistím já a třeba to někomu taky pomůže. Budu psát méně často protože toho zas tolik nevypiji, ale zase můžu nabídnout pohled obyčejného pijáčka co hodně hledá poměr cena/výkon.

*1987 ve Zlíně, nyní náplavou v Pardubicích

Nick: ypres.bass

Student oboru Kulturní studia a fotograf.

Vždycky býval pivař, ale z ekonomických a ideových důvodů zkusil víno a ono to klaplo. Od té doby je příležitostným žužlálistou vín. Těmi ideovými důvody myslím moji tendenčnost k staromilství (fotím historickou technikou, kouřím dýmku, nosím svetry a podobně).

Jelikož jsem student, tak jsem nucen vybírat vína spíše v nižších cenových kategoriích, a ač je to k nevíře i zde se dají najít poklady a o tyto postřehy a tipy se rád podělím. Vzhledem k mé „nevypitosti" nabízím pohled běžného „spotřebitele-pijce".

Obecně se zajímám zejména o vína bílá, ale hledám dále. Raději si vybírám na Moravě. Z odrůd mi nejvíce jedou sauvignony, tramíny, neuburky a aromatické odrůdy jako Irsai Oliver, Muscat Ottonel, Muškát moravský a podobně.

Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 7308x