O Víně

13.10.2012 07:00 J. Aktivni: Ano Datum a cas publikace: 13.10.2012 07:00

Festival otevřených sklepů - Sv. Martin na Hustopečsku 17.-18.11.2012

Podzim je tu a s ním i blížící se příchod zimy a příjezd sv. Martina. Chtěli bychom Vás srdečně pozvat na Festival otevřených sklepů s názvem Sv. Martin na Hustopečsku, který se koná 17. až 18. listopadu 2012.

Podzimní festival začíná oficiálně v sobotu 17. listopadu 2012, sklepy se otevřou od 10:00 do 21:00 hodin. V neděli 18. listopadu pak pokračuje od 10:00 do 15:00 hod., po oba dva dny s možností nákupu vín.

V programu festivalu opět nebude chybět delikátní gurmetské menu s místními víny, servírované nejlepšími kuchaři v místních restauracích i přímo ve sklepech. V rámci tohoto festivalu můžete navštívit hned několik vinařských obcí: Hustopeče, Rakvice, Zaječí, Starovice a Přítluky. Mezi těmito obcemi bude jezdit kyvadlová doprava, která je zahrnuta v ceně vstupného.

Navštivte i Vinařství rodiny Košuličovy v Hustopečích, máme pro Vás připravený zajímavý program.

Sobota 17.11.2012
Po celý den budou u nás ve sklepě probíhat degustace nejen klasických, ale především fortifikovaných vín (portského typu). Od 16 do 20 hodin si můžete dojít poslechnout  a zazpívat s cimbálovou muzikou Ladislava Švidroně ze Svatobořic. Pro potěchu oka vám zatancuje místní krojovaná chasa. V průběhu dne můžete ochutnat sladké speciality našich babiček, dále vinné želé, hroznový mošt, hroznovou marmeládu a také nabídneme něco pořádného k zakousnutí.

Neděle 18.11.2012
Budou probíhat degustace nejen klasických, ale především fortifikovaných vín (portského typu). Možnost ochutnání vinného želé, hroznového moštu, hroznové marmelády.

Více informací získáte, buď u nás ve vinařství na telefonním čísle 775 651 555 nebo přímo na webových stránkách festivalu, kde najdete všechny potřebné informace.

Vstupenky lze zakoupit na registračním místě nebo v předprodeji pod tímto odkazem.

V ceně vstupného získáte:
* volný vstup do všech festivalových sklepů,
* bezplatnou degustaci téměř dvou set vzorků,
* startovní balíček se stylovou taškou, skleničkou a katalogem,
* kupon na nákup vín v hodnotě 200,- Kč,
* slevy na nákup vín v partnerských vinotékách,
* možnost využití kyvadlové dopravy zdarma.

Informace k ubytování:
Koupili jste si vstupenku na podzimní Festival otevřených sklepů a nedaří se vám najít vhodné ubytování přímo ve Starovicích, Hustopečích, Zaječí, Přítlukách či Rakvicích?
Není potřeba zoufat, i tentokrát jsou pro návštěvníky přichystané speciální autobusové spoje, které vás zdarma přivezou z okolních obcí. Porozhlédněte se tedy po ubytování i v Břeclavi, Velkých Pavlovicích, Velkých Bílovicích, Bořeticích a Kurdějově - všemi těmito obcemi bude speciální linka v sobotu i neděli ráno projíždět na cestě k registračnímu místu v Hustopečích. V sobotu večer vás potom zase odveze zpět. V neděli po skončení festivalu vás autobusy svezou na vlakové nádraží v Zaječí. České dráhy také posílí místní lokálku na trase Šakvice - Hustopeče, ubytovat se tedy můžete bez obav i v Šakvicích.

Upozornění!! Vstup do sklepů nebude bez vstupenky možný.

Snad vás tento festival zaujme a uvidíme se u nás ve sklepě.

S pozdravem
Vinařství rodiny Košuličovy
+420 775 651 555
http://www.vinnysklep.net/
vinnysklep@vinnysklep.net

 
   Název   Velikost 
  Vinař_FOS_podzim 2012_17.pdf   326.9 kB 
Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 2836x
Průměrná známka po 0 hodnoceních: -
 1    2    3    4    5