O Víně

04.12.2005 my Aktivni: Ano Datum a cas publikace:

Spotřebitelský test biovín

Přímo z Ligy Ekologických Alternativ jsme obdrželi pozvánku na zajímavou akci, kterou zvěřejňujeme v plném znění.

Liga Ekologických Alternativ Vás zve na poslední akci v tomto roce: SPOTŘEBITELSKÝ TEST BIOVÍN, která se koná 6. prosince 2005 v Klubu techniků (cca 14 - 20 hod.) (Novotného Lávka, Praha 1, U Karlova mostu).

Anonymní ochutnávky se konají ve vazbě na Mezinárodní spotřebitelské ochutnávky biovín, kterou každoročně koncem dubna pořádají v Pavlově manželé Abrlovi z ekofarmy Pollau.

Jak testování probíhá: doporučená doba, kterou je dobré si vyhradit, je dle znalců min. 60 - 90 minut. Nalévány jsou vzorky, které je vhodné pro oživení chuťových buněk prokládat doušky připravené vody či sousty chleba. "Koštérky" zajišťuje pořadatel a poskytuje spolu s možností účasti v testu za částku v řádu desetikorun. Památeční sklenička Vám zůstává, jako bonus navíc obdržíte manuál Kam pro biopotraviny. Pořadatel upozorňuje, že všechny vzorky k testu rovněž nemusí vydržet do konce vyhrazené doby.

Testování, při němž budete odhalovat i vzorky konvenčních vín v duchu sloganu ekozemědělců "Ochutnejte ten rozdíl", pořádá Liga Ekologických Alternativ v rámci projektu "CZ BIO" podpořeného MPO. Některá z biovín bude možné výhodně zakoupit.

Uvítáme, pozvete-li i své přátele.


Kontakt:
pan Jiří Dvořák
mobil: 606 453 892
e-mail: lea2@ecn.cz
web: Ligy Ekologických Alternativ

Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 1876x
Průměrná známka po 0 hodnoceních: -
 1    2    3    4    5