O Víně

25.02.2006 my Aktivni: Ano Datum a cas publikace:

Nabídka účasti v degustační zóně Vinex 2006

Vážení obchodní přátelé,

dovolte mi, abych Vás pozvala k účasti na novém projektu Cenové srovnávací degustační zóny, který se koná ve dnech 7. - 9. 3. 2006 na galerii pavilonu A1 brněnského výstaviště.

Cenová srovnávací degustační zóna vznikla inspirací několika podobných veletržních projektů v Evropě a nabídne odbornému návštěvníkovi ucelený pohled a přímou konfrontaci kvality rozdílných cenových skupin vín, nabízených na našem trhu, ale i teprve připravovaných pro zákazníky v ČR.

Cenová srovnávací degustační zóna se koná ve spolupráci s Vinařským fondem ČR a prezentace pro české a moravské producenty vín (registrovaní SZPI) je zdarma, pouze s dodáním vína k degustaci. Tento projekt je součástí Mezinárodního vinařského veletrhu VINEX.

Cenová srovnávací degustační zóna nebude přístupna veřejnosti. Vstup je povolen jen registrovaným návštěvníkům (na základě formuláře a vizitky) - provozovatelům gastronomických zařízení, vinoték a potravinářského maloobchodu.

Veletrh VINEX se uskuteční ve dnech 7. - 10. března 2006 v areálu brněnského výstaviště souběžně s veletrhy SALIMA, MBK, INTECO.

V případě Vašeho zájmu věnujte pozornost příloze, která obsahuje přihlášku a tabulku povinných údajů, které budou u jednotlivých vín zveřejněny.

Ing. Věra Menšíková
vedoucí manažerka mezinárodních potravinářských veletrhů

Kontaktní osoba:
Dušan Pelikán
manažer veletrhu VINEX
@: dpelika@bvv.cz
tel: 541 152 745

Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 1772x
Průměrná známka po 0 hodnoceních: -
 1    2    3    4    5