O Víně

26.01.2010 J. Aktivni: Ano Datum a cas publikace: 26.01.2010 18:00

Nová verze virtuálního sklípku

Dnešním dnem jsme spustili novou verzi našeho Virtuálního sklípku. V tomto krátkém článku najdete základní informace.

Pokud jste využívali náš Virtuální sklípek, který najdete pod stejným odkazem na homepage, tak právě dnes jsme ho zprovoznili v prostředí nového layoutu. Přetáhli jsme vám všechny záznamy vašich vín včetně fotografií. Upozorníme na nové funkce:

♦ V detailu každého záznamu najdete pod položkou Záloha sklípku výpis z původní databáze, abyste si mohli zkontrolovat původní záznam. Pokud jste měli v evidenci cuvée, tj. víno s více jak jednou odrůdou, nastavte si použité odrůdy (položky Odrůda a Další odrůdy). Tlačítkem Přidat můžete přidávat libovolné množství odrůd pro každý záznam. Stránku poté uložte. Takový záznam se v seznamu položek jeví jako Cuvée a přes stejnojmenný checkbox si můžete takové položky odfiltrovat.

♦ Pokud chcete ze svého záznamu odstranit položku Záloha sklípku vymažte obsah tohoto pole a stránku uložte. V takovém případě už položku Záloha sklípku neuvidíte v prohlížecím ani editačním režimu.

♦ V seznamu záznamu najdete také nový checkbox Skladem, pomocí kterého si odfiltrujete skladové záznamy pouze těch vín, které máte ve svém archivu min. v jedné lahvi.

Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 5501x
Průměrná známka po 0 hodnoceních: -
 1    2    3    4    5