O Víně

09.06.2006 Petr Aktivni: Ano Datum a cas publikace: 09.06.2006 07:00

Byli jsme na docela malé a navíc utajené svatbě :-)

Ano ano - jedině díky tomu, že moje máti zná máti od J. a díky tomu, že ženská (jak je všeobecně známo) takovou informaci - zvláště jde-li o svatbu nebo plození dětí - NEUDRŽÍ v tajnosti, jsem se asi 20 hodin předem dozvěděl, že se ten ďábel J. žení...!!!

Svatba to byla docela malinkatá a zcela a úplně utajená, ale J. zjevně nepočítal s tím, že my víme všechno, nebo si to aspoň velmi brzo zjistíme!
Jestli si teda J. myslel, že jeho svatba s Jiřkou je jejich soukromá věc, tak to se teda hodně spletli :-). Obratem volám alespoň Anaxienovi, který to má náhodou asi nejblíž a měním i svůj naplánovaný program - u takové akce přeci my, J.-ovi "kámoši v běsech" nemůžeme chybět...

Naši přítomnost na obřadu se nám podařilo utajit do poslední pikosekundy a tak když pak novomanželé sestupovali po schodech dolů, vynořili jsme se zpoza sloupu a ulovili tuto krásnou fotografii ... Trošku jsem ji v rámci zachování soukromí upravil - to víte, novomanželé teď potřebují hlavně klid :-))

J. mi především důkladně kladl na srdce, abychom o tom hlavně nikde nemluvili, protože to prý stejně nikoho nezajímá - ale já to prostě musím naprášit, protože o nikom takovém, kdo chodí sem na portál a nezajímalo ho, že se J. žení, tedy nevím :-)

A závěrem bych použil upravenou repliku z Limonádového Joa (původně: Ač bratře, přec netvore!): J., nic si z toho nedělej - "Ač ženáči, přec kamaráde!" :-)

Související odkazy:
- nejsou, my ostatní zatím odoláváme :-))

Počet příspěvků v diskuzi: 0  Vložit/Zobrazit příspěvek
Počet zobrazení článku: 4501x
Průměrná známka po 0 hodnoceních: -
 1    2    3    4    5