O Víně

Diskuze: Jak jsme si vedli v roce 2005/2006 aneb další rok za námi
Datum: 28-11-2020
  *
  *
*
9+10=  
* - povinné položky

Seznam příspěvků k diskuzi
Datum: 14.09.2006 12:26:09
Od: Honza
E-mail: xkovarik@seznam.cz

Diky za tento portal. Mam ho rad! Honza


Datum: 12.09.2006 00:00:00
Od: Pantomas
E-mail: nadoba@atlas.cz

I já děkuji a nechce se mi ani věřit, že je to už rok, co jsem psal pod tehdejší výroční zprávu, jak jsem spokojený pravidelný čtenář. A byl jsem jím i celý uplynulý rok a budu určitě i dál :-). Pár postřehů zmíněných v článku se trošku podobá i mým pocitům, i mě by se asi líbil větší podíl textů o česko-moravských vínech a bodový systém by se možná dal nějak modernizovat, i když pro mě třeba je to jen hodně orientační kritérium, víc se soustředím na to, co je napsané v textu (a u vín, které jsem pil taky, pak zvědavě srovnávám naše dojmy :-)). Držím palce a těším se na další záplavu zajímavého čtení!


Datum: 11.09.2006 12:21:08
Od: Tomáš Čačík
E-mail: tcacik@centrum.cz

Krásný den, portal o víně - pravý živý portál o víně, který vznikl z nadšení několika (2) jedinců podobné orientace (J. a Petr), volného času - jistě s potěšením kvituje celá řada pravidelných či příležitostných konzumentů vína. Bezpochyby se tento projekt nerodil lehce a klobouk dolů před jeho tvůrci za jejich každodenní prací, před recenzenty, že se nebojí psát o svých zážitcích s vínem a putování po jeho stopách. Je krásné, když čtete, že někoho něco baví a dělá to jen tak. Jsem rád, že se portál těší den ode dne větší oblibě, ikdyž je to na druhou stranu velmi zavazující. Přeji vám Petře, J. i vám přispívajícím, aby vám práce na portále přinášela jen a jen potěšení, nebojte se klopýtnutí - kalhoty se zašijí a koleno zahojí. Spoustu nadšených čtenářů, námětů a inspirací.


Datum: 11.09.2006 12:19:47
Od: petrz
E-mail: uzimu@tiscali.cz

Mám rád víno a jako každý jsem se postupně přes prosté pití propracovával dále, kupoval si literaturu a samozřejmě brouzdal po netu. Asi před dvěma lety jsem narazil na váš portál. Musím říct, že vám velice fandím, ať už se vším souhlasím, či ne. Jen najít každý den novou recenzi, či příspěvek, vyžaduje od autorů kvanto práce. Dále bez reklam, tedy i bez sponzorů - klobouk dolů. Našel jsem i jiné portály, ale ty jsou často velmi slabé, někdy vyloženě snobské, protože já si sice rád přečtu pro rozšíření mých znalostí i o vínech, které nikdy neochutnám z důvodu jejich ceny - ale postavit na nich portál i s diskuzí a šmahem mít naše domácí vína za méněcenná, to nepotřebuji. Vy se zabýváte domácími víny, kde se často dozvídám o vinařích, o kterých jsem dosud nic nevěděl, zahraniční kupujete povětšinou v marketech a vinotékách, tedy tam, kde je normální člověk také může koupit. To se mi líbí. Všiml jsem si, že během letošního roku se váš portál stal mezi vinařskou veřejností dosti známý. Soudím podle různých pozvánek a oznámení, které vám docházejí. To je myslím jen dobře. Takže jen tak dál, přeji výdrž a mnoho úspěchů. Petr z.


Datum: 11.09.2006 00:00:00
Od: Martina
E-mail: velix@volny.cz

Dnes byl příjemně teplý podvečer, já seděla v Praze ve Františkánské zahradě, před sebou rozloženou dnešní obsáhlou Aktualitu = "výročku" vydanou ke čtyřletému výročí skvělého portálu ovine.cz a přemýšlela za co všechno Vám = jeho stvořitelům, autorům, spolupracovníkům a přispěvovatelům poděkovat. Snad vše, co mohlo, již bylo vyřčeno a já bych se jen opakovala. A proto volím jen prosté a upřímné DĚKUJI :-)) Děkuji Petrovi, J., Jardovi, Anaxienovi, p.j., J.Č., MiBiTovi, Tomášovi docovi, b., Honzovi, Lukášovi, Flourovi, Mírovi, fufinusovi a dalším (omlouvám se, pokud jsem na někoho jmenovitě zapomněla) za to, že existujete, za to, že jste součástí mého života ;o) Do dalších let pak přeji všem pevné zdraví a neutuchající nadšení pro VĚC!! :-)))