O Víně

Diskuze: Zprovoznili jsme chat - aktualizace!
Datum: 03-07-2020
  *
  *
*
8+2=  
* - povinné položky

Seznam příspěvků k diskuzi
Datum: 05.07.2010 12:35:42
Od: vobona
E-mail: vobona@seznam.cz

Jsem s vámi velice spokojená, ale dnes mi chybí na vaší stránce otevírací doba běhen svátků, pěkný den.

Datum: 02.03.2010 13:13:52
Od: Martin S.
E-mail: martin@vinnypavouk.cz

to kodovani emailu nebude asi tak uplne chyba nastaveni klienta - tedy presneji receno, proc chodi diakritika v subjectu chatu korektne a v subjectu prispevku je to rozhozene? dalo by se to vyresit prenastavenim klienta, ale pak zase bude vetsina standartnich emailu spatne :o)

jeste me napada k tomu hledani - CMS pouziva nejake sablony? neumoznuje jednoduse do vyhledavaci sablony vlozit tag pro zobrazeni titulku prispevku misto kategorie? podle me je toto jen nejaky prehmat v kodu (at uz sablony ci implementace cms)...

chapu ze v nekterych pripadech je slozite veci resit a osobne jsem rad, ze po dlouhe dobe cekani autori konecne spustili novou verzi, zbytek jsou jen me nicotne pripominky.

ale kdyby toho k reseni bylo nahodou malo, muzete si na 'to-do list' dopsat treba jeste pamatovani identifikace pri chatovani (skrz cookies)? :o)))


Datum: 02.03.2010 12:23:53
Od: J.
E-mail: jaroslav.schwarz@ovine.cz

Díky za feedback, věřím, že se postupně na některé připomínky dostane.
Ad počet příspěvků v chatu - v kódu byla chyba, dopoledne se tento problém vyřešil, takže počet příspěvků se již zobrazuje správně. Počítají se zároveň jen příspěvky schválené.
Ad vyhledávání - naprosto souhlasím, požadavek jsem před 2 měsíci posílal programátorovi, ale jsme omezeni standardní funkcí CMS, musí se to řešit mimo náš portál, což chvíli potrvá.
Ad kódování mailů - je to problém nastavení poštovních klientů, doma na PC to mám korektní, v práci ne. Bohužel, asi to nevyřešíme ke spokojenosti všech.

Datum: 02.03.2010 09:10:12
Od: Martin S.
E-mail: martin@vinnypavouk.cz

S odstupem blahopreji k novemu webu! :o)
Pokud jsou sbirane nejake beta-testovaci pripominky, neco bych mel (jen probuh at to nevypada nejak stourave, to ne:-)

- vsiml jsem si, ze zobrazovany pocet prispevku ne vzdy odpovida skutecnosti (pozn. ANAXIEN - to proto, že příspěvek počítadlo zaregistruje, žel tento ještě čeká na schválení administrátora. Když je jeho obsah v souladu (nevulgární apod) pak se po aktivaci objeví v chatu. Jde tedy o časový rozdíl mezi vložením a schválením, potažmo zobrazením příspěvku, tehdy čísélko říká, že je tam nějaký příspěvek čtenáře, ale ještě neprošel aktivací.)
- vysledky hledani by IMHO melo smysl ukazovat jako nazev clanku, misto rubriky kde je clanek zarazen
- subject v mailovem infu na nove clanky ma nejake divne kodovani cestiny, nebo mam jen spatne nastaveny OUTLOOK?

Tak to jsou 'moje dva centy', sam za sebe mam nejvetsi radost z toho, ze byl nahrazen frame layout a web je mnohem pristupnejsi i z alternativnich zarizeni...

Datum: 25.02.2010 14:16:57
Od: Zdeněk Čežík
E-mail: zdenek.cezik@stavoplasthk.cz

Ahoj přátelé dobrého vína a cykloturistiky, ty nové stráky jsou super,
když jste se omlčeli myslel jsem, že jste to vzdali. Jen tak dál. Zdenek